Кипър 4:1 България

4 posters

Кипър 4:1 България Empty Кипър 4:1 България

Писане  Admin Съб 10 Окт 2009, 19:11

Резултата е открит 1:0 в 11' минута Хараламбидис вкарва гол след колективна грешка в българската отбрана. В 20' минута отново Хараламбидис бележи и резултата е удвоен 2:0 след спорно подаване на Станислав Англов към Иван Иванов, при което топката попада в краката на кипърски футболист, който отбелязва. Резултата е намален 2:1 в 45' минута след подаване на Стилян Петров, след което Бербатов бележи и връща България в мача. В 58' минута М.Константину вкарва гол за Кипър 3:1 България. Резултата става разгромен 4:1 след като в 77 минута Алунефтис бележи за Кипър.

Съставите на двата отбора:

КИПЪР: Августи, Сачан, Христу, Михаел, Хараламбидес, Елия, Макридес, М.Константину, Алунеску, Авраам, Добрешинович (Морсти, А.Константину, Маракгос, Никулау, Александру, Ефрем, Папатанасиу)

БЪЛГАРИЯ: Иванков, К.Стоянов, Иванов, Николов, Минев, Ангелов, Ст.Петров, Георгиев, М.Петров, Божинов, Бербатов (Михайлов, Рангелов, К.Янев, Домовчийски, Тодоров, Ив.Стоянов, Манолев)

не за Европейско,
а за Балканско не ставаме дори... Напълно съм разочарован от бездушната игра на "цесекарчетата" и на защитата като цяло... redcard

SportistSVG написа:Не за Световно,

Какво да ви кажа,аз още след 3тия гол който ни вкараха станах от телевизора,мен ме хвана срам да ги гледам националите ни....

redcard redcard redcard
n0 3x!s7-Sv0g3

Брой мнения : 116
Age : 31
Местожителство : Своге/София

Писане  Admin Съб 10 Окт 2009, 21:55

Отново се започва - сини и червени. Нормално е след като ЦСКА се представя по - убедително от Левски както в А група, така и в Лига Европа, да бъдат извикани играчи от червения клуб за националния. Те не са виновни, че Мъри не знае кого да пуска в игра и кого не! След като реши да пусне 4-ма защитници, които имат общо 3 мача за националия отбор Вие какво очаквате Question Question Question Относто нападението - Благо оцели 2 греди, а Бербатов имаше добра възможност за гол още в началото на мача. Относно Божинов - според мен той освен да дава интервюта за друго не го бива (мое лично мнение). Но най-важното е, че островитяните Кипър ни размазаха с 4:1 и показаха колко жалка може да е България!
Admin
Admin
Admin

Писане  n0 3x!s7-Sv0g3 Нед 11 Окт 2009, 19:51

А бе тук не е въпроса сини,червени,жълти и т.н . Просто играта на националния ни отбор беше напълно бездушна....аз даже не видях никаква игра,е... с малко изключения...а до колкото до защитата... redcard redcard redcard

Age : 31

Писане  Azz!n0th* Пон 12 Окт 2009, 18:17

Просто съм шокиран ... Не бях очаквал такъв срам при положение, че това е толкова важен мач за Българите. Колкото и да не ми се иска да го казвам "Каквато държавата, такъв и футбола" pig pig pig

Azz!n0th*
Azz!n0th*

Брой мнения : 7
Join date : 19.09.2009
Местожителство : Svoge FTW ! ;]

Писане  n0 3x!s7-Sv0g3 Пон 12 Окт 2009, 21:30

Azz!n0th* написа:П.С. Ако на игра бяхме силни, колкото на думи щяхме да станем шампиони през 2010 first