WWW.SPORTIST-SVOGE.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Оставка!

3 posters

Go down

Оставка! Empty Оставка!

Писане  SportistSVG Нед 18 Окт 2009, 23:21

Уволниха треньора на Спортист Своге

Оставка! Photo_verybig_97907

Стефан Колев вече не треньор на Спортист Своге, научи Гонг. Преди няколко часа шефовете на клуба са взели решение да освободят от длъжност наставника с мотив – двете поредни загуби на тима, съответно от Локомотив Мездра с 0:4 и Пирин Благоевград 0:2.

Колев изкара около месец и половина начело на Своге, но не можа да оправдае доверието, дадено му от ръководството на клуба. Заедно със Стефан Колев си тръгва и кондиционният треньор Антон Иванов.

За сега на чело на отбора застава треньорът на вратарите Иван Атанасов, който притежава нужния лиценз да води отбор в А група.

п.С:ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ УТРЕ ИЛИ ВДРУГИДЕН !
SportistSVG
SportistSVG

Брой мнения : 111
Join date : 18.09.2009
Местожителство : СВОГЕ

Върнете се в началото Go down

Оставка! Empty Re: Оставка!

Писане  Admin Пон 19 Окт 2009, 00:06

Съмнява ме, че Стефан Колев е главния виновник за слабата игра на Спортист в послените няколко мача, като визирам и контролите по време на паузата. Факт е, че не е минала и 1/3 от първенството, а ние вече сменихме 2-ма треньори. Трябва да се замислим дали грешката е в треньорския щаб или някъде другаде...
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 95
Join date : 08.07.2009
Местожителство : Своге

http://www.sportist-svoge.net

Върнете се в началото Go down

Оставка! Empty Re: Оставка!

Писане  n0 3x!s7-Sv0g3 Пон 19 Окт 2009, 07:29

И според мен грешката не е в треньорите.Другаде е грешката,но ще видим другия мач срещу Левски как ще се представи отбора...
n0 3x!s7-Sv0g3
n0 3x!s7-Sv0g3

Брой мнения : 116
Join date : 18.09.2009
Age : 31
Местожителство : Своге/София

Върнете се в началото Go down

Оставка! Empty Re: Оставка!

Писане  SportistSVG Пон 19 Окт 2009, 21:07

Иван Атанасов бе назначен за треньор на Спортист (Своге)

Оставка! 00201007

Досегашният помощник-треньор Иван Атанасов беше утвърден за старши треньор на новака в \"А\" група Спортист (Своге), съобщиха за БТА от клуба. Той поема отбора от Стефан Колев и е третият треньор на новаците за сезона, които започнаха с Александър Александров.

Иван Атанасов е бивш вратар на Локомотив (София), Спартак (Варна) и Академик (София), а работи като треньор в Спортист (Своге) от четири години. Това ще бъде негов втори период като старши треньор, след като беше начело на тима през 2007/2008. Тогава свогенци бяха в зоната на изпадащите на полусезона, но в крайното класиране завършиха 6-и с много силни мачове напролет. Иван Атанасов има лиценз Про и преди да започне работа в Спортист (Своге) е бил асистент на Добромир Жечев в клуб от Саудитска Арабия.

Оставка! Img

"Да, наистина разговарях с ръководството и се разбрахме аз да водя отбора. Знам, че дебютът с отбора в "А" група ще бъде срещу Левски, но не се плаша от такива неща. Да играеш с Левски в такъв момент има и плюсове, и минуси. Но аз живея с футбола, познавам момчетата много добре, защото съм с тях от дълго време, потвърди информацията Атанасов.В предишния ми период ситуацията беше почти същата. Нещата отиваха на изпадане от втора дивизия, шефовете се бяха отчаяли.Но в крайна сметка през първата година завършихме 6-и, а на следващата влязохме в А група".

Спортист (Своге) заема 14-о място в класирането след 9 кръга със 7 точки, спечелени от 2 победи, 1 равенство и 4 поражения.


Последната промяна е направена от SportistSVG на Пон 19 Окт 2009, 21:09; мнението е било променяно общо 1 път
SportistSVG
SportistSVG

Брой мнения : 111
Join date : 18.09.2009
Местожителство : СВОГЕ

Върнете се в началото Go down

Оставка! Empty Re: Оставка!

Писане  n0 3x!s7-Sv0g3 Сря 21 Окт 2009, 13:13

Нарушена точка 5 от ПРАВИЛАТА!
5. Спамът ще се контролира стриктно. Тези, които прекаляват, ще бъдат предупреждавани, а след това и отстранявани.
n0 3x!s7-Sv0g3
n0 3x!s7-Sv0g3

Брой мнения : 116
Join date : 18.09.2009
Age : 31
Местожителство : Своге/София

Върнете се в началото Go down

Оставка! Empty Re: Оставка!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите