WWW.SPORTIST-SVOGE.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Коя е играта към която сте пристрастени ...

5 posters

Go down

Коя е играта към която сте пристрастени ... Empty Коя е играта към която сте пристрастени ...

Писане  Azz!n0th* Сря 23 Сеп 2009, 12:18

Както самото заглавие говори в тази тема ще ви поразпитам за любимата ви игра ... Няма значение дали тя е мулти плейър или сингъл плейър игра Smile За мен игрите от които неможе да ме отделиш са World of Warcraft: The Burning Crusade & Fifa 2008 (другите части не ми харесват колкото тази) cheers
Azz!n0th*
Azz!n0th*

Брой мнения : 7
Join date : 19.09.2009
Местожителство : Svoge FTW ! ;]

Върнете се в началото Go down

Коя е играта към която сте пристрастени ... Empty Re: Коя е играта към която сте пристрастени ...

Писане  Admin Сря 23 Сеп 2009, 16:08

Пристрастен е силно казано, но играта, която ми направи Добро впечатление и цъкам в момента е PES 2009 /Pro Evolution Soccer/.
Коя е играта към която сте пристрастени ... Pes2009

Случайно попаднах на играта в Zamunda. Търсех нещо интересно за губене на време и попаднах на нещо много, много добро! Играта ме впечатли с реализма, който е наистина впечатляващ. Производителят е KONAMI /същите които направиха Yu-Gi-Oh/, което беше втората причина да ме накара да сваля играта. С нетърпение очаквам да излезе PES2010.
Коя е играта към която сте пристрастени ... Pes2010


PES2009 е наистина добра игра, която трябва да пробвате, особено, ако сте почитател на FIFA /аз съм играл 2009, 2008, 2007, и т.н. чак до 1999/.


Ето коментар на играта от Pulsar.bg:

PES 2009 е най-новото попълнение към супер успешната поредица Pro Evolution Soccer, спечелила сърцата на милиони почитатели заради превъзходен геймплей и поразяващ реализъм. За PES 2009 от Konami са планирали редица нововъведения, които хвърлят мост между усещането, което PES оставя в геймърите и реалността. Новата игра е преминала невероятно графично обновление, за да осигури на феновете изглед и движения, които надхвърлят възможностите на истинските играчи-прототипи. В същото време новите опции позволяват на потребителите да напасват играта според собствения си стил, а новите движения, иновативните контролни елементи и ключовите онлайн елементи още повече засилват усещането за реалност в новата PES 2009. Сърцето на PES 2009 са два нови режима, разработени с идеята да накарат играчите да преосмислят изцяло начина, по който подхождат към играта.
Централно място заема новият соло режим „Become a Legend”, в който играчът заема мястото на халф или на нападател. Играчът започва като новак и преминава през всички успехи и провали, съпътстващи кариерата на професионалния футболист. Като разширение на популярния ‘Fix’ режим, „Become a Legend” ви дава възможност да атакувате от любимата си позиция и да играете като част от отбора, вместо да контролирате всеки играч, както е в нормалната игра.
PES 2009 предлага и онлайн вариант на „Become a Legend”, наречен просто ‘Legends’. Играчът могат да използват футболиста, с който вече са играли, за участие в онлайн футболни срещи.
Безпрецедентно ниво на владеене, предефиниращо понятията за близък контрол и игра с топката, докато усъвършенства стрелбата и механизмите на изкуствения интелект, за да създаде пълнокръвно футболно изживяване.
Режимът Edit също е подобрен с възможност да се създават правдоподобни образи чрез импортирането на лица, екипи и дори звукови файлове за всеки отбор. Интегрирана е и нова система Pixel Paint, за да могат играчите да създават собствени клубни емблеми и значки.


Exclamation Pro Evolution Soccer 2009 RELOADED можете да свалите от тук /zamunda.net/

Exclamation Pro Evolution Soccer 2010 DEMO можете да свалите от тук /zamunda.net/


Последната промяна е направена от Admin на Сря 07 Окт 2009, 23:15; мнението е било променяно общо 1 път
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 95
Join date : 08.07.2009
Местожителство : Своге

http://www.sportist-svoge.net

Върнете се в началото Go down

Коя е играта към която сте пристрастени ... Empty Re: Коя е играта към която сте пристрастени ...

Писане  n0 3x!s7-Sv0g3 Сря 23 Сеп 2009, 18:01

Една от игрите по които съм запален е NFS:Undercover (поне за момента) ,тъй като очаквах най-новия NFS:Shift да е нещо яко,а от се оказа голям ШИТ

Коя е играта към която сте пристрастени ... Nfs-undercover

Шофирайте по скоростни шосета,състезавайте се със съперници и полицията,във най новата игра в предпразничния сезон - Need for Speed Undercover. Седнете зад волана за да се внедрите в безжалостния международен престъпен синдикат и го разрушете отвътре. Този който ти преследваш е истински маниак на колела. В него са отговорите на всички твой въпроси и твоята задача е да ги получиш от него. Всичко което ти умееш,всяка капка от твоите знания ще ти потрябват за да избягаш от закона,да победиш врага и да научиш истината,която да сложи край на това преследване веднъж и завинаги...

Особености на играта: Вие сте внедрен в тази drive история за състезания и предателство. Изпълнявайки задачи и преминавайки успешно през състезанията,вие научавате начините на действие на този престъпен синдикат. - Битка за оцеляване. Победи в състезанията със високи залози. Новия силно подобрен AI ще направи полицията още по умела и агресивна. Сега те ще се стремят да те заловят тук и сега със всички възможни средства и начини. - Акробатични движения. В играта са предложени съвършено нови движения за игра,позволяващи да правиш удивителни трикове и да шофираш на границата на възможното!

Ето ви и линк към играта в замунда,чрез който можете да видите изисквания,коментари,снимки и най-важното линк за download:

http://zamunda.net/details.php?id=148455&hit=1

Другата играя към която съм "пристрастен" силно казано е Call of Duty: World at War. ГРАФИКАТА НА ИГРАТА Е СТРАХОТНА.

Коя е играта към която сте пристрастени ... Wwdhg8

Надграждайки над Call of Duty 4 енджина, Call of Duty: World at War хвърля играчите в безмилостния и твърд хаос на втората световна война, както никога до сега и ги предизвиква да се обединят, за да оцелеят през най-мъчителните и кулминационни битки от втората световна война, които довеждат до падението на силите на Оста на европейския и южно тихоокеанския фронтове. Заглавието предефинира игрите за втората световна война, като предлага не-цензурирано изживяване с уникални врагове и разнообразие при битки, включително и Камикадзе бойци, засади, банзай атаки и хитри тактики, както и експлозивен екшън на екрана, чрез чисто нов кооперативен геймплей.Геймплея е впечатляващ.


Ето ви и линк към играта в замунда,чрез който можете да видите изисквания,коментари,снимки и най-важното линк за download:
http://zamunda.net/details.php?id=148387&hit=1
n0 3x!s7-Sv0g3
n0 3x!s7-Sv0g3

Брой мнения : 116
Join date : 18.09.2009
Age : 31
Местожителство : Своге/София

Върнете се в началото Go down

Коя е играта към която сте пристрастени ... Empty Re: Коя е играта към която сте пристрастени ...

Писане  SportistSVG Сря 23 Сеп 2009, 18:58

Counter Strike,само тая имам на компа !
SportistSVG
SportistSVG

Брой мнения : 111
Join date : 18.09.2009
Местожителство : СВОГЕ

Върнете се в началото Go down

Коя е играта към която сте пристрастени ... Empty Re: Коя е играта към която сте пристрастени ...

Писане  Azz!n0th* Чет 24 Сеп 2009, 10:49

Само да се поправя под пристрастен нямам предвид пристрастен в буквалния смисъл, а просто играта по която сте запален и най - много харесвате ... Не се оточних и сте ме разбрали погрешно ... Този коментар не е по темата за което се извинявам
Azz!n0th*
Azz!n0th*

Брой мнения : 7
Join date : 19.09.2009
Местожителство : Svoge FTW ! ;]

Върнете се в началото Go down

Коя е играта към която сте пристрастени ... Empty Re: Коя е играта към която сте пристрастени ...

Писане  n0 3x!s7-Sv0g3 Чет 24 Сеп 2009, 11:50

Е нищо,все пак сме ти показали игрите към които сме запалени. Wink
n0 3x!s7-Sv0g3
n0 3x!s7-Sv0g3

Брой мнения : 116
Join date : 18.09.2009
Age : 31
Местожителство : Своге/София

Върнете се в началото Go down

Коя е играта към която сте пристрастени ... Empty Re: Коя е играта към която сте пристрастени ...

Писане  SportistSvoge Нед 27 Сеп 2009, 12:07

Предимно играя Counter Strike, но съм привърженик и на NFS Wink

SportistSvoge

Брой мнения : 6
Join date : 26.09.2009

Върнете се в началото Go down

Коя е играта към която сте пристрастени ... Empty Re: Коя е играта към която сте пристрастени ...

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите